Ancient times in Kiruvere

Who were our ancestors? What did they look like? How was their daily life?  How did they choose a place to live? How did they make their homes and what they had to decorate their houses? How did their tools look like?

 

Selle kodulehekülje haldaja – MTÜ Austrvegr selts otsib kõikidele neile küsimustele vastuseid, teades, et täielikku tõde me kunagi teada ei saa. Üks mis on aga kindel – tõele lähemale jõudmiseks on vaja eksperimenteerida, muistseid vahendeid ja tööriistu kasutades oma kätega taasluua eluks vajalikku ning osata näha, tunda ja vajadusel ka ära kasutada meid ümbritsevat looduskeskkonda. Proovides seda kauget elu taaskehastada peame möödapääsmatult (uuesti) tundma õppima seda imelist looduskeskkonda, õppima nägema ja ära tundma metsas puud, põõsastikus põõsast, rohumaal taime…

Me teame neist asjust juba nii mõndagi ja me tunneme neid inimesi, kes teavad meist veel rohkem – kõiki neid teadmisi, oskusi ja kogemusi oleme valmis Sinuga jagama.

Meie tegmistest saad siit kodukalt väikese ülevaate, kuid meiega lähemaks tutvuseks kirjuta meile või otsi meid Harjumaa lõunatipust Kõue vallast (vt.asukoha kaart)

Kiruvere muinaslaager

  • Kiruvere Muinaslaagri toetajad